Junior Projekt Menedzser állás

A Tabula Fordítóiroda Junior Projekt Menedzser pozícióba keres németül és/vagy angolul felsőfokon tudó fiatal munkatársat.

Feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (e-mailben, telefonon, személyesen)
  • árajánlatok készítése
  • meglévő fordítások visszaküldése
  • Facebook hirdetések írása, nyomon követése
  • kisebb marketinges feladatok
  • honlap karbantartása
  • szövegek ellenőrzése, átolvasása
  • kisebb fordítások készítése magyarra

Előny:

  • nyitott, kommunikatív személyiség
  • ügyfélközpontúság, problémamegoldás
  • további idegen nyelv ismerete
  • MemoQ, Trados ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál egy fiatal csapatban, ahol minden nap másként telik, s a szakmai fejlődésedért is tehetsz valamit, úgy küldd el nekünk rövid fényképes önéletrajzodat még ma!

forditasmania@hotmail.com

Fizetés

Nettó 250-280.000 Ft, + további juttatások, illetve előrelépési lehetőség